הנגשת אתרים - הנגשה מותאמת לתקן הישראלי

  בואו נתחיל!צאו לדרך עם אומניס עוד היום

  100% פרטיות מובטחת. לא נשתף אף מידע אישי.  30 דקות ייעוץ
  במשרדנו או בשיחת טלפון

  איזה כיף!
  מישהו מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם

  למה דווקא אנחנו? למה אומניס בתור סוכנות שמנגישה אתרים?

  הרצנו מעל 175 פרויקטים עבור מעל 92 לקוחות מרוצים

  איך אנחנו מנגישים אתרים?

  1

  אנחנו תחילה אומדים את גודל הפרוייקט, מוודאים את כמות הפערים שיש באתר אל מול החוק, על מנת לבצע התנעה מסודרת לפרוייקט כדי להסביר את מצב האתר וכמות השינויים הדרושה בו

  2

  אנחנו משתמשים במספר רב של מכשירים, בציוד מוסמך על מנת לבצע בדיקה מקצועית ומקיפה על כל עמודי האתר, על כל רכיביו

  3

  בתום הבדיקה ההיקפית, אנחנו כותבים את כל הממצאים והפערים, מציינים באיזה עמוד יש את הפער, מה צריך להיות במקום, האם זה מערב מעצב או מתכנת, מהן ההנחיות המדויקות לביצוע

  4

  לאחר שצוות העיצוב, הפיתוח והבדיקות שלנו קיבל את את הפערים וההמלצות לביצוע, אנחנו מכניסים סעיף סעיף לעבודה, בין אם זה למעצב או למתכנת, אנחנו מתקנים או מפתחים רכיב רכיב על מנת לוודא שכל המסמך של יועץ הנגישות קיבל מענה

  5

  האתר מוגש בפעם השנייה אל יועץ הנגישות, לאחר שצוות העיצוב, הפיתוח והבדיקות שלנו ביצע את כל סעיפי הנגישות הרלוונטים אשר הופיעו במסמך ההמלצות. עד אשר אין אישור רשמי של היועץ - איננו משחררים את האתר לסביבת הייצור חזרה

  לקוחות שמחייכים איתנו

  לאומניס יש תהליך מאוד מתודולוגי, מבוקר ומדוייק. קיבלנו תמיכה וליווי לכל אורך הדרך ואנו מרגישים שאנו בידיים טובות ומקצועיות.
  השירותים של אומניס הם פשוט נהדרים. הם פשוט מקצוענים. כאשר אני עובד איתם, אני תמיד מקבל ערך גבוה יותר מהתשלום אותו אני משלם.
  בחרנו באומניס כי הם נראו לנו עוד מהרגע הראשון כחברה שתלווה אותנו ותהיה שותפה לתהליך. אנחנו מאוד מרוצים מהמוצר שקיבלנו.
  לעבוד עם אומניס זה פשוט תענוג! עידו והצוות תמיד זמינים, מקצועיים ונעים לעבוד איתם. הביצוע תמיד תואם את הציפיות שלנו. ממליץ עליהם מאוד!
  לעבוד עם אומניס זו חוויה נהדרת. הם קשובים, אמינים, וקל לעבוד איתם. הם טיפלו ומטפלים לנו באתר בצורה יוצאת מן הכלל.
  annie
  אנני קאנון
  מנהלת משרד, Oriient
  אומניס עזרו לנו עם עיצוב מוצר, UX/UI, מחקר שוק, קופירייטינג ופיתוח צד-לקוח, הכל במהירות הבזק ובאיכות ויצירתיות גבוהות.
  זמן לעיצוב חווייתי? בואו נדבר!    
   אנשים של טלפון?
   בכיף, גם אנחנו!

   התקשרו אלינו 050-9876876
   או פנו אלינו בווטסאפ

   תיאום שיחת איפיון צרכים

   עידו יעקב
   עידו יעקב מייסד ומנכ"ל
   30 דקות במשרדינו או בשיחת טלפון

   טבע API

   טבע API היא חברה ספקית בינלאומית מובילה של מרכיבי תרופות פעילים (APIs). לחברה יותר מ-400 מוצרים שונים. צפו באתר שעשינו עבורם.

   אתר BIOMX

   עיצוב ופיתוח חדש לאתר של חברת מיקרובוימים ציבורית

   BimoX היא חברת מיקרובוימים ציבורית, המפתחת טיפולים מבוססי מיקרוביום להשמדת חיידקים מזיקים במחלות כרוניות. לאחר שהחברה עברה מיתוג מחדש, קיבלנו על עצמנו את המשימה לעצב ולבנות את אתרה החדש, לעיצוב מחדש ולבניית אתר חדש עבורם. המטרה הייתה להתאים את האתר שלהם תדמיתית לחברות ביוטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר.

   אתר ESIL

   אתר למעבדת חדשנות סביבתית בתעשייה הטכנולוגית

   חברה בשותפות של שלושה תאגידים מובילים מענפים שונים אשר חברו יחד לפיתוח טכנולוגיות פורצות דרך, שינוי תעשייתי טכנולוגי למען עתיד ירוק וטוב יותר. פיתחנו ותיכננו עבור ESIL אתר של עמוד אחד על מנת למשוך בקשות מסטארטאפים שהיו רוצים להצטרף למעבדה הייחודית. בנוסף, אנחנו לקחנו על עצמנו ועדיין מנהלים את המיצוב והשיווק של החברה.

   אתר EMANUEL

   עיצוב מחדש לאתר המסחרי החדש של ארנקי עמנואל.

   חברת ארנקי עמנואל בע”מ, היא החברה הגדולה ביותר בשוק אביזרי העור בישראל. החברה היא היצרנית, המשווקת והמפיצה המובילה של מוצרי עור (ארנקים, תיקים ועוד) לשווקים הקמעונאיים והמוסדיים בישראל.

   אתר BIOFORUM

   עיצוב ופיתוח אתר תדמית עבור חברת ניהול מחקר בתחום הקליני

   כמו הרבה מהלקוחות האחרים שלנו, גם BioForum הגיעו אלינו בזכות המלצה חמה. המרחק מהטלפון הראשון ועד תחילת תהליך העבודה, היה מאוד מהיר. החברה שעוסקת בתחום הקליני (פארמה, מדיקל, ניהול מידע קליני ועוד), הייתה צריכה אתר תדמית יפה, מעוצב ונקי שמאפיין אותה כמובילה בתחום, בעוד שהיא כך שנים אבל לא הייתה ממותגת ככזו.