פיתוח אתרים שמייצרים תוצאות עסקיות

אומניס היא בית תוכנה לפיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט אשר יודעת לתת מעטפת של איפיון, עיצוב ופיתוח. אך אם תגיעו אלינו עם עיצוב ותרצו אותנו כבית תוכנה - באהבה, עשינו ועדיין עושים זאת.
אנו מייצרים תהליך מקיף אשר במהלכו נבצע חקר תעשייה ומתחרים, נגדיר יעדים עסקיים לאתר ולאפליקציה כדי שנוכל למדוד אם עמדנו בתוצאה. לאחר מכן, אנו עוברים לשלב ניהול המוצר ואיפיון חווית המשתמש ע"י ביצוע wireframing, UX ו- UI.
אנו מייצרים אתרים ואפליקציות מותאמים אישית אשר מעבירים את ערכי המותג בצורה בהירה כדי לעזור לך להשיג את המטרות העסקיות עם לקוחותייך.

  מוכנים להכניס חדשנות לחברה? מילוי הטופס זה החלק שלך, אנחנו ניקח את זה מכאן  אומניס יודעת לתת מעטפת של איפיון, עיצוב ופיתוח. אך אם תגיעו אלינו עם עיצוב ותרצו אותנו כבית תוכנה - באהבה, עשינו ועדיין עושים זאת. אנו מייצרים תהליך מקיף אשר במהלכו נבצע חקר תעשייה ומתחרים, נגדיר יעדים עסקיים לאתר ולאפליקציה כדי שנוכל למדוד אם עמדנו בתוצאה. לאחר מכן, אנו עוברים לשלב ניהול המוצר ואיפיון חווית המשתמש ע"י ביצוע wireframing, UX ו- UI.
  אנו מייצרים אתרים ואפליקציות מותאמים אישית אשר מעבירים את ערכי המותג בצורה בהירה כדי לעזור לך להשיג את המטרות העסקיות עם לקוחותייך.

  המטרה שלנו היא לעזור לך לממש את חזון החברה באמצעות האתר או האפליקציה. בין אם אתה עסק חדש, מבוסס או מוביל בתעשייה. לאחר שניישר קו עם אלה, נוכל לאפיין, לעצב ולפתח אתר או אפליקציה שיכולה לעמוד בתכניות החברה.

  99 לקוחות מרוצים

  210 פרויקטים

  12+ שנות ניסיון

  18 חברי צוות

  פרוייקטים אחרונים שאנו מתגאים בהם

  איך זה עובד?

  1

  שרטוט הרעיון

  Wireframing נותרה הדרך הטובה ביותר לדמיין ולשרטט ארכיטקטורות מידע ומסכים. אנו משתמשים ב-Wireframing כדי להבטיח כי כלל הרכיבים שדיימנת בראשך אכן יבואו לידי ביטוי בשרטוט ראשוני שמגדיר את חזות היישום.

  2

  אב-טיפוס

  זה חיוני עבור לקוחותינו ובנוסף עבור לקוחותיהם לראות את היישום פועל לפני שהוא מפותח באופן סופי. אב-טיפוס מביא ערך יותר ממספר פגישות של דיבורים. הבדיקה שלנו תסייע לך לחסוך הרבה אנרגיה וכסף לפני השקת המוצר.

  3

  עיצוב

  בהתבסס על המטרות שנקבעו, אנו מציעים עיצוב חווית משתמש כחלק מתהליך העיצוב שלנו. זה יעזור לך בהבנת המוצר שאת/ה עתיד/ה לקבל בעוד אנחנו רק בתחילת התהליך, אך עצם העובדה שיש בידייך עיצוב מסכים אמורה לתת לך כיוון למיזם ולעסק.

  4

  פיתוח

  לאחר שהעיצוב מוכן ומאושר על ידך, אנחנו משתמשים בתכנות צד לקוח וצד שרת אשר מבוסס על קוד פתוח.
  אל דאגה, האיפיון והעיצוב שאישרת - ייושמו בצורה מדויקת!

  5

  בקרת איכות

  האזורים הבאים ייבדקו: בדיקות עיצוב, בדיקות תוכן, פונקציונאליות, שהאפליקציות ודפי האינטרנט תואמים לכל סוגי המכשירים (אנדרואיד, אייפון, טאבלטים).
  נפעיל כלים מיוחדים כדי לבדוק ביצועים וSEO) כדי לוודא שהמוצר הדיגיטלי יעבוד בצורה טובה ומאובטחת למשתמשי האפליקציה / האתר.

  פרוייקטי פיתוח אחרונים שאנו מתגאים בהם

  מיזם אשר מונע תקיפות סייבר

  פיתוח אתר תדמית

  אתר תדמית עבור משקיעים וחברות עסקיות

  כמה מהלקוחות המרוצים שלנו

  אומניס היא באמת אבל באמת סוכנות דיגיטלית קריאייטיבית ומקצוענית. תקשורת נפלאה ויכולת דימיון גבוהה אשר מגניבה את הלקוח.
  init_profile
  תאודור דומיניאק
  בעלים, סמנכ"ל טכנולוגיות, איניט
  השירותים של אומניס הם פשוט נהדרים. הם פשוט מקצועניים. כאשר אני עובד איתם, אני תמיד מקבל ערך גבוה יותר מהתשלום אותו אני משלם.
  semperis_profile[1]
  מתן ליברמן
  מנהל כללי, סמפריס
  אני אוהבת אותם! מומלץ ביותר! כל שירות שהאירגון שלי צריך, אני פונה לאומניס. אני מרגישה כמו הלקוחה היחידה שלהם!
  ovitz_profile-2[1]
  יהודית אוביץ
  בעלים, סמנכ"ל שיווק

  צריכים הצעת מחיר לפיתוח אתר / אפליקציה?    

   תרצו לדבר בטלפון?
   בשמחה!

   התקשרו אלינו 972-50-9876876+

   צריכים הצעת מחיר לפיתוח אתר / אפליקציה?     

    תרצו לדבר בטלפון?
    בשמחה!

    התקשרו אלינו 972-50-9876876+

    תיאום שיחת איפיון צרכים

    עידו יעקב
    עידו יעקב מייסד ומנכ"ל
    30 דקות במשרדינו או בשיחת טלפון